12
mei
Bijeenkomst Financiƫn Mantelzorg en financiƫle regelingen
 Wegens succes is de bijeenkomst met als thema financiën, een herhaling van de bijeenkomst van verleden jaar  de "Themabijeenkomst 'Mantelzorg en (financiële) regelingen; er is meer mogelijk dan je denkt". Indien u geinteresseerd bent kunt u zich aanmelden via:   AANMELDEN   Dit kan tot 5 mei 2025. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marjon Hermans  via 06-57556383 of mail: marjon.schmeetz@knooppuntinformelezorg.nl of Betsie Horrichs via 06 - 36 56 86 56 of mail betsie.horrichs@knooppuntinformelezorg.nl    
aanmelden
20
mei
Mantelzorgers ontmoeten elkaar in Geleen
Als mantelzorger sta je klaar voor een naaste, je doet allerlei zorg- en regeltaken en hebt een luisterend oor. Wil je dit graag  blijven doen, dan is het nodig ook af en toe tijd voor jezelf te nemen en stil te staan bij wat jou bezighoudt. Het ventileren van gevoelens, angsten en zorgen, maar ook het delen van lichtpuntjes en mooie ervaringen, kan heel waardevol zijn.  Daarom organiseert Steunpunt Mantelzorg bijeenkomsten voor mantelzorgers, om onder het genot van een kop koffie, een goed gesprek te hebben of gewoon even op andere gedachten te komen.  Heb jij behoefte om met andere mantelzorgers te praten over je ervaringen, zorgen en gevoelens of heb je gewoon een luisterend oor nodig of heb je vragen? Dan ben je van harte welkom.   Wens je meer informatie over deze bijeenkomst of heb je andere vragen neem dan contact op met Sascha Eussen, 06-42924960  sascha.eussen@knooppuntinformelezorg.nl Aanmelden is verplicht en kan t/m 16 mei 2025 Via: aanmelden Vol = Vol.  
aanmelden

Mantelzorgers denken mee voor de toekomst

Op donderdag 5 oktober waren er veel mantelzorgers in Spaubeek samengekomen om het gesprek  aan te gaan met gemeente ambtenaren en  Wethouder van Es van de gemeente Beek. Tijdens dit mantelzorgforum zijn ze samen in gesprek gegaan over de wensen en behoeften van een mantelzorger zodat de gemeente de opmerkingen mee kan nemen in haar mantelzorg beleid voor de toekomst.

Op een hele informele wijze kwamen mooie en emotionele verhalen naar boven over wat het betekent om mantelzorger te zijn. Samen werd geknipt en geplakt om middels collages de gevoelens van mantelzorgers te visualiseren. Alle collages werden opgehangen en de mantelzorgers vertelden hun persoonlijke verhalen. Diep geroerd waren alle aanwezigen. Wij willen alle  mantelzorgers bedanken voor hun open en eerlijke inzet tijdens deze ochtend, hierdoor is een belangrijke bijdrage geleverd voor alle mantelzorgers van Beek.