15
dec
Mantelzorgers ontmoeten elkaar: Samen het jaar afsluiten
Als mantelzorger sta je het hele jaar klaar voor je zieke naaste. Als blijk van waardering willen samen met jullie het jaar afsluiten, onder het genot van een kopje koffie en iets lekkers. Nog één keer dit jaar een moment van ontmoeting met andere mantelzorgers. Je bent van harte welkom! Aanmelden is verplicht en kan t/m 11 december a.s Vol = Vol, dus ben er op tijd bij. Zijn er nog vragen neem dan contact op met: Betsie Horrichs, 06 - 36 56 86 56 / betsie.horrichs@piw.nl of Marjon Schmeetz, 06 - 57 55 63 83 / marjon.schmeetz@knooppuntinformelezorg.nl  Ontvangst vanaf 10.15 uur.
aanmelden
17
jan
BordjeVol! Compact. Zorg je voor een ander, zorg dan ook voor jezelf. Born
Mantelzorgers hebben vaak veel op hun bordje. Soms ligt overbelasting op de loer. BordjeVol Mantelzorg geeft breed inzicht in de zorg gerelateerde taken én alle andere dingen die deel uitmaken van iemands leven. Het is een methode die gemaakt is door WeHelpen en die jou als mantelzorger helpt om keuzes te maken en bijvoorbeeld hulp van anderen in te schakelen. We gaan er gezamenlijk mee aan de slag, waarbij je spelenderwijs inzicht krijgt in je energievreters en energiegevers, welke veranderingen wenselijk zijn en wie daarbij kan helpen. Zijn er nog  vragen, bel of mail met Betsie Horrichs, telefoon 06 - 36 56 86 56 / betsie.horrichs@piw.nl of Mathilde Reijnders, telefoon 06 - 36 53 47 64/ mathilde.reijnders@piw.nl . Wil je deelnemen? Aanmelden is verplicht en kan t/m 15 januari 2023 a.s.  Vol = Vol. Ontvangst vanaf 9.45 uur.
aanmelden

onze mantelzorgconsulenten

Onze mantelzorgconsulenten zijn er voor jou! We stellen onze medewerkers graag aan je voor.

Ons team van mantelzorgconsulenten staat voor jou als mantelzorger klaar en is het eerste aanspreekpunt wanneer je je aanmeldt als mantelzorger of  wanneer je gaande de periode dat je mantelzorger bent vragen hebt.

Normaliter was het gebruikelijk om op huisbezoek te komen en elkaar face-to-face te spreken. Nu, in tijd van Corona,  is dit anders. Juist om jou en je kwetsbare naaste waarvoor je zorgt te beschermen, zijn we onze dienstverlening op een andere wijze gaan voortzetten. Huisbezoeken vinden zo min mogelijk plaats. Veel contact verloopt nu via de telefoon.

Om jou toch een beeld te geven van met wie jij in gesprek bent, stellen we je ons team voor middels korte filmpjes.

Onze mantelzorgconsulenten zijn gekoppeld aan een bepaald werkgebied, zodat jij als mantelzorger een vast aanspreekpunt hebt. 

Dus wil je zien, wie je spreekt? Klik op het filmpje van de betreffende medewerker!

Beek:

Astrid Vermeulen, bereikbaar via 06 - 40 07 90 96 of astrid.vermeulen@piw.nl 

kijk filmpje Astrid

 

Sittard:

Elly Pijls, bereikbaar via 06 - 22 05 19 15 of elly.pijls@piw.nl

kijk filmpje Elly

 

Geleen:

Gitte Sieben, bereikbaar via 06 - 36 24 96 82 of via gitte.sieben@piw.nl

kijk filmpje Gitte

 

Born en kleine kernen: 

Mathilde Reijnders, bereikbaar via 06 - 36 53 47 64 of mathilde.reijnders@piw.nl

kijk filmpje Mathilde

 

Overkoepelende taken, o.a. bijeenkomsten voor mantelzorgers:

Betsie Horrichs, bereikbaar via 06 - 36 56 86 56 of via betsie.horrichs@piw.nl

kijk filmpje Betsie